Dvietes īstais lauku saldējums

Dvietes īstais lauku saldējums

Dvietes īstais lauku saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots balstoties uz paaudžu paaudzēs iegūtām zināšanām par to, kā jāgaršo kvalitatīvam pienam.

Dvietes īstais lauku saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots balstoties uz paaudžu paaudzēs iegūtām zināšanām par to, kā jāgaršo kvalitatīvam pienam. Saldējums ir ar samazinātu cukura daudzumu,  no visām saldējuma pagatavošanā nepieciešamajām sastāvdaļām 90 % ir pārbaudītas, jo audzētas pašu saimniecībā, bez E-vielām, bez palmu taukiem. Gatavots no īsta piena un dabīgiem produktiem, veidojot jaunu kvalitātes zīmi mājas saldējuma industrijā.

Stapkeviču ģimene ar piena lopkopību nodarbojas jau kopš 1992. gada. Govis ganās Dvietes palienes bioloģiski vērtīgo zālāju pļavās, tādēļ pienam ir neatkārtojama garša. Govis netiek turētas sprostos, tādēļ tās ir “laimīgās govis”. Stapkeviču ģimenes saimniece Dace aizraujas ar daiļdārzniecību, tādēļ, kamēr tiek baudīts saldējums, ir iespēja apskatīt arī skaisto dārzu un Dvietes palieni.

 

PIEDĀVĀJUMS

  • Mājas lauku saldējuma kafejnīca. Piedāvā saimniecības apskati, stāstu par saimniecības, degustācijas;

  • Pasākumu  zāle – “Tavas veselības telpa” veselīga uztura meistarklases ar uztura speciālisti;

  • Saliedēšanās un izglītošanās pasākumi

Šeit runā

  • latviski
  • на русском

Darba laiks

Aprīlis-oktobris

C, P 13.00-18.00

S,SV 11.00-18.00

Nepieciešams
iepriekš pieteikties!

Informācija sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ieraksta saturu atbild  Sēlijas salas.

"Bundzinieki", Dvietes pagasts, LV-5441

+371 27 871 930 un +371 29 837 858

dvietessaldejums@gmail.com

APSKATI CITAS VIETAS