Radošā darbnīca "Sēļu Vārdi"

Radošā darbnīca "Sēļu Vārdi"

Darbnīca  “Sēļu Vārdi” aizvien atrodas Sēlijas laukos, te top dažādas  jaukas lietas: t-krekli, tašiņas, pastkartes… Un sietspiede aizvien ir veids, kādā aicinām uz sarunu.

Mūs iedvesmo dzīve laukos, tā aicina ļauties radošajam garam, te atbalsojās latviešu pamatvērtību sirdspuksti, kas ir tik būtiski šajā visnotaļ sarežģītajā un steidzīgajā laikā, tādēļ mēs esam par lauku reģionu attīstības veicināšanu, un domājam, ka pie tā arī mēs pieliekam savu mazo plaukstu. Kā? Jo mēs esam! Mūsu izvēle ir par labu šai vietai un patiesībā tas arī ir gana, jo tik daudzi tomēr izvēlās nebūt…


Darbojamies jau nedaudz ilgāk par gadu. Lai gan ikdienā neizdodās tik regulāri strādāt, kā vēlētos, tomēr šis laika posms ir kļuvis par aizraujošu ceļu, kad ir šķetinātas idejas, apgūta sietspiedes tehnika, iepazīti audumi…jā, arī pieļautas kļūdas, bet mēs mācamies, lai pakāptos solīti tuvāk iecerētajam rezultātam. Pamatā realizējam savas radošās ieceres, strādājam arī uz lielākiem indivuduāliem pasūtījumiem, bet kopējā darbība ir liekama plauktiņā sirdsdarbs, ne pamatdarbs, tādēļ nezaudējam viegluma sajūtu, nesteidzinām ne sevi, ne notikumus sev apkārt un ļaujam sēkliņai uzplaukt.

 
Mūsu vārds ir krāsas nospiedums. Arī šogad turpināsim stāstīt… Un veidosim arī tās vietas stāstu, kur būsim. Mēs nezīmējam stratēģijas, bet ļaujamies plūdumam dabā un savam iekšējam ritmam. Joprojām biedrībā “Sēļu Vārdi” aktīvi darbojamies divas Madaras, sietspiedes apdrukas tehnikā stāstot par Sēliju, sēlisko, apkārtnes vietām un ne tikai… Šogad nedaudz pārplānojam darbības virzienus, noņemot uzsvaru no t-kreklu apdrukas un liekot akcentu uz citām vērtībām. Šī gada izaicinājums – dot otro elpu apģērbam – audumus apdrukājot un pāršujot par tašiņām.

PIEDĀVĀJUMS

  • t-kreklu apdruka;
  • tašiņu apdruka

Izmaksas

  • ar pārskaitījumu
  • skaidrā naudā
Preču saņemšana uz vietas,  ar kurjerpastu vai pakomātu.

Šeit runā

  • latviski;

  • на русском

  • in English

Informācija sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ieraksta saturu atbild  Sēlijas salas.

Brīvības iela 3, Ilūkste, Augšdaugavas novads, LV-5447, Latvija

+ 371 22465047

seluvardi@inbox.lv

APSKATI CITAS VIETAS