Iznācis informatīvā izdevuma “Sēlijas salu ziņas” otrais numurs

Skat;ijumu skaits:
536

Publicēšanas datums: 28/02/2022
Iznācis informatīvā izdevuma “Sēlijas salu ziņas” otrais numurs

Iznācis “Sēlijas salu ziņu” otrais numurs, kurā iespējams lasīt par nevalstiskā sektora jaunumiem Sēlijā, kā arī iepazīties ar marta notikumu kalendāru.

Svarīgākais no jaunumiem – martā notiks divu dienu sadarbības tīkla apmācībās. Skrudalienas pagasta “Ilgas” muižā pulcēsies kopienu līderi no visas Sēlijas. Apmācībās tiks apgūtas jaunas zināšanas politiskajā un pilsoniskajā līdzdalībā. tūrisma mārketingā un teritoriju plānošanā. Tādējādi tiks piepildīts viens no “Sēlijas salu” ilgtermiņa mērķiem – pazīst savus kaimiņus, sadarboties un attīstīt vienotu tūrisma tīklu. Par šo un citiem jaunumiem lasiet “Sēlijas salu ziņu” februāra numurā.

Informatīvais izdevums “Sēlijas salu ziņas” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par izdevuma saturu atbildīga ir biedrība “Kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas””. Projekts tiek īstenots līdz 2022, gada 31. oktobrim.

Lai lasītu, spiediet uz attēla zemāk un lapas pāršķiriet ar peles klikšķi uz lapas.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Projekts ar ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply